Tepelné čerpadlo - NIBE SMO 40

POPIS:

NIBE SMO 40

Pokročilý inteligentní řídicí modul vybavený řídicí jednotkou nové generace pro dosažení komfortu, účinnosti a bezpečnosti provozu. Je vhodný pro komerční nemovitosty, bytové domy apod. S přídavnou kartou může ovládat až 8 tepelných čerpadel zapojených do kaskády.

Pro dosažení vyšších výkonů je možné spojovat několik tepelných čerpadel do tzv. kaskády. Pro dosažení vyšších výkonů je možné spojovat několik tepelných čerpadel do tzv. kaskády.
Tepelné čerpadlo v zimě váš dům ohřívá a v letním období může být využito i k jeho chlazení. Tepelné čerpadlo v zimě váš dům ohřívá a v letním období může být využito i k jeho chlazení.
Nástroj pro dálkovou správu NIBE Uplink - úplná kontrola nad vaším topným systémem, umožňuje přímé informování servisního technika o stavu tepelného čerpadla. Nástroj pro dálkovou správu NIBE Uplink, abyste získali úplnou kontrolu nad vaším topným systémem. Systém umožňuje i přímé informování servisního technika emailem o stavu tepelného čerpadla.
Více informací »

 

SMO 40 je inteligentní řídicí modul, který společně s jedním nebo více tepelnými čerpadly NIBE vzduch-voda a stávajícím vybavením pro ohřev teplé vody a vytápění, tvoří ucelenou sestavu. Řídicí modul SMO 40 umožňuje instalovat tepelné čerpadlo velmi variabilně například do systémů s elektrokotlem, kotlem na LTO apod. s akumulační nádrží NAD, NADO, nebo VPA či VPB. SMO 40 může s přídavnou kartou AXC ovládat až 8 tepelných čerpadel vzduch-voda, elektrokotel, oběhové čerpadlo, směšovací ventil, solární ohřev, ohřev bazénu...

VZDÁLENÁ SPRÁVA NIBE UPLINK

Ovládejte a kontrolujte své tepelné čerpadlo pomocí NIBE Uplink přes internet nebo pomocí SMS z mobilního telefonu.

Regulátor NIBE SMO 40 je možné ihned bez dalšího příslušenství připojit k síti internet a využívat veškerý komfort NIBE Uplink. Kdekoliv a kdykoliv můžete zkontrolovat stav vašeho systému. Dokonce i váš servisní technik může být informován o případném alarmu pomocí e-mailu ihned po jeho vzniku.

Pokud není k dispozici připojení k síti internet je možné instalovat SMS komunikační modul. Po jeho instalaci můžete snižovat či zvyšovat pokojovou teplotu ještě před vaším příchodem domů, aktivovat ohřev extra teplé vody nebo jen zkontrolovat, zda vše funguje tak, jak má.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝROBKU
Výkon vytápění:0 W
Jmenovitá výstupní teplota:0 °C
Jmenovitý příkon:100 W
COP:0
Hlučnost:0 dB
Délka x výška x šířka:120 x 410 x 360 mm
Hmotnost:5,5 kg
SKLAD
Dostupnost:Skladem
CENA
Vaše cena bez DPH:19 835 Kč
Vaše cena vč. DPH:24 000 Kč

(nezávazně)

DETAILNÍ INFORMACE

Technické parametry

Podrobnosti najdete v dokumentaci k řídicímu modulu.

Název Hodnota
Výška 410 mm
Šířka 360 mm
Hloubka 120 mm
Hmotnost 5,15 kg
Maximální počet tepelných čerpadel vzduch-voda pro ovládání   8
Elektrokotel před nebo za třícestným ventilem obojí možno
Kroková řízení přídavného tepelného zdroje ANO
Počet podporovaných zapojení MNOHO
Max. počet řízených topných okruhů 8


Petera a synové | 2020 |